35 - Roepnummer- en materieeloverzicht KNRM

  • Hier maken we een lijst met materieel en roepnummers van de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij.

    Laatst bijgewerkt: 20-05-2021
    Toevoegingen kunnen die in de reacties op dit topic geplaatst worden.


    KNRM Station Katwijk aan Zee (Noordduinseweg 4, 2221 BL Katwijk aan Zee)

    KNRM 72-05 (KHV)


    KNRM Station Maasvlakte (GB Maximaweg)

    KNRM 71-25 (KHV)

    KNRM 049 (Waterscooter)


    KNRM Station Noordwijk aan Zee (Bosweg 2A, 2202 NV Noordwijk)

    KNRM 72-15 (KHV)


    KNRM Station Ouddorp (Stoofweg 1a, 3253 MA Ouddorp)

    KNRM 71-55 (KHV)
    “Griend” (Atlantic klasse)


    KNRM Station Scheveningen (Visafslagweg 2, 2583 DM Den Haag)

    KNRM 71-92 (KHV)


    KNRM Station Ter Heijde (Strandweg 13, 2684 VT Ter Heijde)

    KNRM 71-85 (KHV)


    KNRM Station Zandvoort (Thorbeckestraat 6, 2042 GM Zandvoort)

    KNRM 72-25 (KHV)

  • KNRM:


    Groningen

    Eemshaven

    35-7391 "Jan en Titia Visser"

    Lauwersoog

    35-7401 "Annie Jacoba Visser"

    35-7402 "Springbok"


    Friesland

    Ameland-Ballum

    35-7351 "Anna Margaretha"

    Ameland-Nes

    35-7361 "Maria Hofker"

    35-7365 KHV

    Harlingen

    35-7411 "Wiecher en Jap Visser-Politiek"

    35-7412 "Chios ATL B742"

    Hindeloopen

    35-7421 "Alida"

    35-7422 "Neeltje Struijs"

    Lemmer

    35-7431 "Anna Dorothea"

    35-7432 "Palace Noordwijk"

    Schiermonnikoog-Reeweg

    35-7372 "Edzard Jacob"

    Schiermonnikoog-Veerdam

    35-7371 "Koning Willem 1"

    35-7375 KHV

    Terschelling-Paal 8

    35-7341 "Frans Hogewind"

    35-7342 "Tonijn"

    35-7345 KHV

    Terschelling-West

    35-7331 "Arie Visser"

    Vlieland

    35-7311 "Graaf van Bylandt"

    35-7312 "Huibert Dijkstra"

    35-7315 KHV


    Flevoland

    Lelystad

    35-71** "Bert en Anneke Knape"

    Urk

    35-7171 "Marinus Cornelis"

    "Kapiteins Hazewinkel"


    Gelderland

    Elburg

    35-7451 "Evert Floor"


    Noord-Holland

    Andijk

    35-7702 "'t Span"

    Blaricum

    35-7511

    Callantsoog

    35-7271 "Koen Oberman"

    35-7275 KHV

    Den Helder

    35-7281 "Joke Dijkstra"

    35-7282 "Dorus Rijkers"

    Den Oever

    35-7482 "Johanna Margareta"

    Egmond aan Zee

    35-7251 "Adriaan Hendrik"

    35-7255 KHV

    Enkhuizen

    35-7471 "Watersport KNWV"

    Huizen

    35-7491 "Nikolaas Wijsenbeek"

    Ijmuiden

    35-7231

    Marken

    35-7461 "Frans Verkade"

    Medemblik

    35-7712 "Bernardine"

    Petten

    35-7261 "Dolfijn"

    35-7265 KHV

    Texel De Cocksdorp

    35-7301 "Beursplein 5"

    Texel De Koog

    35-7291 "Zalm"

    35-7295 KHV

    Texel Oudeschild "Cornelis Dito"

    Warder

    Wijdenes "Gooier"

    Wijk aan Zee

    35-7241 "Donateur"

    35-7245 KHV

    Zandvoort

    35-7221 "Annie Poulisse"

    35-7225 KHV


    Zuid-Holland

    Dordrecht-Noord

    35-7521 "Tjepke Ekkelboom"

    Dordrecht-Zuid

    35-7522 "KBW 1910"

    Hoek van Holland

    35-7172 "Jeanine Parqui"

    Katwijk aan Zee

    35-7201 "Edith Grondel"

    35-7205 KHV

    Maasvlakte

    35-7818 Waterscooter

    35-7125 KHV

    Noordwijk aan Zee

    35-7215 KHV

    35-7212 "Paul Johannes"

    Ouddorp Buiten

    35-7151

    35-7155 KHV

    Ouddorp Grevelingen

    Scheveningen

    35-7191 "Kitty Roosmale Nepveu"

    "Beluga"

    35-7195 KHV

    Stellendam-Binnen

    35-7162 "Valerie Struis"

    Stellendam-Buiten

    35-7161 "Antoinette"

    Ter Heijde

    35-7182 "George Dijkstra"

    35-7185 KHV


    Zeeland

    Breskens

    35-7111 "Zeemanshoop"

    35-7112 "Leng"

    Cadzand

    35-7101 "Winifred Lucy Verkade-Clark"

    35-7105 KHV

    Hansweert

    35-7501 "Jan van Engelenburg"

    Neeltje Jans-Binnen

    35-7142 "Fred"

    Neeltje Jans-Buiten

    35-7141 "Koopmansdrank"

    Veere

    35-7131 "Oranje"

    Westkapelle

    35-7121 "Uly"

    35-7125 KHV